top of page

Інфраструктура ЖК GLORIA

Магазини

Дитячий садочок "АБВГДЕЙКА"

Аптеки

Про нас

5_edited.jpg

Найкраще місце для життя

3 школи

ТЦ "Острів"

Співочий фонтан

7_edited.jpg

ЖК “Gloria” – це житловий комплекс комфорт-класу від будівельної компанії «Фаворит-ОПТ», яка побудувала найперший та найбільший в Житомирі комплекс-квартал з власною інфраструктурою "Фаворит".

Головна ідея нашого будівництва - створити середовище, комфортне і затишне для життя. Ми будуємо сучасні будинки, не економимо на якості, піклуємося про свою репутацію. Людям подобається, що у нас чіткі терміни будівництва, їх приваблює зовнішній вигляд житлового комплексу європейського зразку та зручна інфраструктура. Крім того, на відміну від всіх забудовників Житомира, ми пропонуємо комплексне будівництво.

 

На сьогоднішній день ми починаємо будівництво ще 2-х комплексів ЖК "Gloria" та ЖК "ТРІYМФ", тому що хочемо й далі створювати комфортні будинки для жителів та гостей нашого міста!  

МИ ПОДБАЛИ ПРО ВСІ ДЕТАЛІ, ЯКІ РОБЛЯТЬ ЖИТТЯ У КОМПЛЕКСІ КОМФОРТНИМ

7.jpg

На території комплексу побудуємо:

Дитячий майданчик

Спортивний майданчик

Майданчики для відпочинку

Автостоянку

Господарський майданчик

ЖК GLORIA - це будинок, в якому ранок починається без поспіху. Де можна відпочивати із сім'єю, не виїжджаючи за межі міста, проводити вільний час активно і весело.
 
Це 6-ти секційний будинок в 9 поверхів і виразним фасадом. Низька щільність забудови – велика перевага для всіх, хто шукає усамітнення у великому місті. Також передбачені комерційні приміщення.

Окремо взяте до уваги і питання з паркуванням. Біля ЖК буде розташована велика автостоянка.

У дворі комплексу передбачені зони для відпочинку, дитячий майданчик та місце для занять спортом.

6_edited.jpg
bottom of page